Open Value/ Open Value Subscription

Pro zřízení smlouvy či další informace kontaktujte tým Microsoft microsoft.cz@tdsynnex.com

 

Open Value

Typ licence: Trvalá licence se Software Assurance
Program Open Value je vhodný pokud máte malou až středně velkou organizaci s pěti nebo více stolními počítači a chcete zjednodušit správu licencí, spravovat náklady na software a zlepšit kontrolu nad svými investicemi. Zahrnuje také Software Assurance, který poskytuje přístup k cenným výhodám, jako jsou školení, plánování nasazení, upgrady softwaru a podpora produktů, které vám pomohou zvýšit produktivitu celé vaší organizace.
Programy OV a OVS také obsahuje určitý set cloudových služeb v rámci Modern Work + Security,  Azure předplatného či Dynamics 365.

Open Value Subscription

Typ licence: Dočasná licence se Software Assurance
Program Open Value Subscription poskytuje nejnižší počáteční náklady z možností Open Value a flexibilitu pro snížení celkových nákladů na licence v letech, kdy počet stolních počítačů klesá. Tato možnost uděluje vaší organizaci práva ke spouštění softwaru v celé organizaci pouze po dobu platnosti smlouvy se společností Microsoft. Máte také možnost přidat možnost jedné platformy do smlouvy o předplatném Open Value Subscription. Program Open Value Subscription je k dispozici komerčním subjektům, vládním organizacím prostřednictvím smlouvy Open Value Agreement a vzdělávacím institucím prostřednictvím programu Open Value Subscription for Education Solutions.

Dostupnost

Při počátečním nákupu pěti nebo více licencí můžete po dobu platnosti smlouvy získávat produkty a služby podle potřeby.  
Microsoft nabízí možnosti nákupu licencí prostřednictvím OV a OVS pro následující sektory: 
  • Komerční i nadnárodní společnosti
  • Vládní organizace
  • Vzdělávací instituce
  • Neziskové organizace