Podpora kreativity a produktivity ve firmách

 
 

Nejucelenejší dostupná sada kreativních aplikací pozvedne produktivitu vašeho týmu a posílí pracovní postupy.

Adobe Creative Cloud umožnuje týmum efektivneji spolupracovat na projektech bez ohledu na to, zda pracují vzdálene, nebo v kancelári. Služby Adobe Creative Cloud poskytují kdekoli a kdykoli prístup k více než 30 desktopovým a mobilním aplikacím a službám pro fotografie, design, video, uživatelské prostredí, web a další oblasti. Uchovávání datových zdroju pro kreativní práci v knihovnách rešení Creative Cloud zajištuje konzistentní používání znacky v rámci týmu. Integrace s jejich oblíbenými aplikacemi pritom zjednodušuje pracovní postupy a umožnuje dokonalou souhru týmu bez ohledu na velikost projektu, na nichž pracují.

Klícové prínosy rešení Adobe Creative Cloud

Ukládání datových zdroju pro kreativní práci v knihovnách rešení Creative Cloud, které k nim poskytují prístup kdykoli a kdekoli, umožnuje jednoduše zajistit konzistentní používání znacky.

Díky prístupu k nejnovejším aplikacím, aktualizacím a funkcím ihned po jejich vydání mají uživatelé nepretržite prístup k nejnovejším kreativním technologiím a trendum.

Všestrannost umožnuje tvorit s nejvyšší úrovní kvality pro prakticky jakékoli médium, vcetne tištených materiálu, webu, videa, mobilních zarízení, hlasu a médií využívajících virtuální nebo rozšírenou realitu.

Integrace s aplikacemi pro zajištení vysoké produktivity, jako je Slack a Microsoft Teams, udržuje koordinaci týmu a soucasne zjednodušuje jejich pracovní postupy.

Sdílené odkazy, které nevyžadují placené clenství ve službe Creative Cloud, umožnují snadnou spolupráci.

Datové zdroje pro kreativní práci, jako jsou aplikace a služby Adobe Fonts, Stock, Color a Capture, jsou dostupné prímo v rámci aplikací Creative Cloud.

Dosažení tech nejlepších výsledku kreativní práce s pomocí rešení Adobe Creative Cloud a spolecnosti TD SYNNEX

TD SYNNEX je hlavním distributorem spolecnosti Adobe v Evrope. Pusobí v 19 zemích a partnerum z rad prodejcu nabízí rozsáhlé znalosti portfolia produktu Adobe, vcetne rešení Adobe Creative Cloud.

Zjistete, ceho mužete s rešením Adobe Creative Cloud dosáhnout

Stáhnete si náš informacní list ke službám Creative Cloud, ze kterého získáte další informace o prínosech práce s rešením Creative Cloud.

Stáhnout
Error loading Partial View script (file: ~/Views/MacroPartials/footerBanner.cshtml)