Proč Azure se společností TD SYNNEX

  • S využitím komplexních schopností cloudu Azure můžete svým zákazníkům zajistit opravdu konzistentní prostředí v celém jejich hybridním cloudu. Platforma, nástroje a služby jsou navržené pro vzájemnou spolupráci v místním i cloudovém prostředí, což snižuje složitost a rizika. Vaši zákazníci mohou konzistentně navrhovat a nasazovat své aplikace, bez problému spravovat svá data, mít přístup odkudkoli díky jednotnému přihlašování a zajistit integrované zabezpečení a správu v místním prostředí i cloudu
  • Společnost TD SYNNEX jako první v České republice v roce 2015 spustila distribuční model programu CSP a proto nabízí letitou zkušenost a podporu našim partnerům
  • Společnost TD SYNNEX vás podporuje při vývoji cloudových postupu pro vaše zákazníky. Náš tým vás podpoří ve vaší snaze nabízet zákazníkům špičkové technologie a vytvářet pro ně řešení a služby

Cloudová infrastruktura

Pomozte svým zákazníkům v rozvoji a růstu s využitím příležitosti, kterou cloud poskytuje: Azure jim zajistí škálovatelnost, pružnost a novou sadu schopností.

Přejdete

Inovativní aplikace

Získejte moderní základnu umožňující vyvíjet, udržovat a propagovat inteligentní aplikace, jaké zákazníci požadují.

Přejdete

Data a umělá inteligence (AI)

Optimalizace datových platforem a využívání technologií umělé inteligence je novým klíčovým faktorem, který umožnuje odlišit se od konkurence. Nepřipusťte, aby vaši zákazníci začali zaostávat.

Přejdete

Modernizace datacentra

Společnost TD SYNNEX vytvořila program, jehož cílem je pomoci vaší firme přejít hladce a bezpečné ze současného provozního modelu datového centra na model, který vám umožní vybudovat udržitelné podnikání založené na cloudu a datacentru.

Přejdete

IoT

Společnost TD SYNNEX vám muže pomoci vytýčit směr vašeho podnikání založeného na internetu věcí a vypořádat se s hlavními výzvami, které se pojí s vývojem projektu IoT.

Přejděte

SAP on Azure

Společnost TD SYNNEX nabízí kompletní sadu profesionálních služeb a řešení, které vám pomohou vybudovat podnikání založené na provozování systému SAP na platformě Azure a vytvářet vetší hodnotu pro vaše zákazníky.

Přejděte

Microsoft Azure

Učte se s námi!

Microsoft s TD SYNNEX Academy

Přejděte