Příprava současných studentů na digitální pracoviště budoucnosti

 
 

Adobe Education vám pomuže stimulovat pri výuce kreativitu, zaclenit do ucebního plánu digitální média a pomáhat studentum pri rozvíjení dovedností pro budoucnost.

Adobe Education je bezplatná vzdelávací platforma, kterou pedagogové vytvorili pro pedagogy. Nabízí okamžitý prístup k profesnímu rozvoji, výukovým materiálum a kurzum a vytvárí propojenou komunitu kreativního vzdelávání. Kreativita je na pracovištích žádanou dovedností. Software platformy Adobe Education na podporu kreativity ve trídách proto studentum umožnuje rozvíjet už dnes digitální dovednosti, o které se budou moci oprít na moderním trhu práce.

Klícové prínosy rešení Adobe Education

Transformuje vzdelávání prostrednictvím integrace kreativních nástroju a technologií do výuky a ucebního plánu.

Prístup ke špickovým aplikacím a službám na podporu kreativity umožnuje pedagogum i studentum vytváret nejruznejší digitální prostredí zahrnující web, tištené materiály, mobilní zarízení a další média.

Propojené mobilní aplikace umožnují studentum pracovat, kdekoli a kdykoli chtejí, a podle potreby se synchronizují s desktopovými verzemi.

Adobe Portfolio nebo Behance umožnují predvádet vlastní práci a cerpat inspiraci od ostatních.

K dispozici je ucelený balícek podpory s integrovanými videokurzy a materiály.

Studenti si mohou osvojit nejžádanejší digitální dovednosti v odvetví, a získat tak podstatnou výhodu pri hledání zamestnání.

Spolecnosti TD SYNNEX a Adobe zajistí studentum dovednosti, které potrebují pro úspech na digitálním pracovišti

TD SYNNEX je hlavním distributorem spolecnosti Adobe v Evrope. Pusobí v 19 zemích a partnerum z rad prodejcu nabízí rozsáhlé znalosti portfolia produktu Adobe, vcetne rešení Adobe Education.

V našich materiálech získáte další informace o práci s podporou spolecnosti TD SYNNEX a rešení Adobe Education

Rozvíjení digitální gramotnosti

V tomto whitepaperu spolecnosti Adobe se dozvíte, jak vysoké školy a univerzity mohou predávat nepostradatelné dovednosti pro úspech v ére automatizace a digitální transformace.

Stáhnout
Error loading Partial View script (file: ~/Views/MacroPartials/footerBanner.cshtml)