Modern Workplace with Secure Score

Nasazujte snadno zásady a role 365 Security jako Data Loss Prevention, Client Forward Block, Outbound Spam Filter, Anonymous Calendar Share, Mailbox Audit, Safe Attachment, Safe Link a další. Hlídejte tyto vytvořené konfigurace 24/7

Zpět na přehled k C2R nástrojům pro MS Cloud
 
 

Doporučujeme k M365 Business Premium a nejen k tomu!

Řešení umožňuje partnerům aplikovat zásady vícefaktorového ověřování pro všechny uživatele s výjimkou Secure Score uživatele, který může být použit jako break glass účet či pro nouzový přístupový účet. Automaticky vytvoříme uživatelskou skupinu Secure Score User, do které mohou administrátoři přidat další uživatele, které chtějí vyjmout z vícefaktorové autentizace. Pomocí runbooků ověříme a aplikujeme bezpečností zásady a role pro nové i stávající uživatele. 

Ve verzi 2.1 jsme přidali několik užitečných funkcí, mezi které patří použití účtu Automation, který se přidá do domény tenanta pro správu naplánovaných úloh. To se nakonfiguruje jako instanční objekt bez přihlašovacích údajů nebo možností přihlášení. Používáme také runbooky, které budou poskytovat upozornění při spuštění runbooku. V rozšířené možnosti můžou zákazníci nahrát svůj vlastní kód pomocí BYOC(Bring Your Own Code), který našim partnerům umožňuje spouštět vlastní runbooky. Po nasazení můžou partneři využít skóre na základě posouzení rizik k tomu, aby vydali doporučení ke zlepšení stavu zabezpečení M365 zákazníků.

Nástroje Click-to-Run™ jsou pro naše partnery zdarma.

Manuály a informační příručky

security.jpg

TD SYNNEX Next-Gen Solutions Factory

Prozkoumejte více