Adobe – Měníme svět rozšiřováním digitálních možností

 
 
Channel Partner Badges Adobe Authorised Distributor IE

Už více než 25 let se spolecnost Adobe snaží menit svet rozširováním digitálních možností. Dnes umožnuje zákazníkum bezpecne tvorit, spolupracovat a poskytovat obsah a aplikace kdekoli a kdykoli. Její vyvíjející se technologie probouzejí kreativitu, zjednodušují pracovní postupy a rozvíjejí digitální dovednosti, které urychlují osobní a profesní rust. Soustavný duraz spolecnosti Adobe na technologie revolucním zpusobem mení, jak spolu lidí a firmy komunikují, spolupracují a plní pracovní úkoly.

Společnost TD SYNNEX je hlavním distributorem produktů Adobe v Evropě.

Působí v 19 zemích a nabízí svým partnerům z řad prodejců nedostižné znalosti portfolia produktu Adobe, mezi než patří níže uvedené klíčové prostředky.

Adobe Acrobat DC

Adobe Acrobat DC posílí vaši produktivitu, zlepší propojení a ušetrí vám peníze. Toto rešení pro práci se soubory PDF s využitím spolupráce umožnuje všem pracovníkum soubory PDF prohlížet, podepisovat, tisknout, opatrovat poznámkami, prohledávat a dokonce i sdílet, kdekoli a kdykoli. Adobe Acrobat DC nabízí integrovanou obranu a pokročilé technologie zabezpečení, díky kterým je podnikání rychlejší, bezpečnější a snazší.

Zjistit víc

Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud umožnuje naplno využívat tvurcí potenciál týmu. Poskytuje prístup ke špickovým aplikacím a službám pro kreativní práci, a podporuje tak dosažení vysoce kvalitních výsledku pri práci s prakticky jakýmkoli médiem, vcetne tištených materiálu, webu, videa, mobilních zarízení, hlasu a médií využívajících virtuální nebo rozšírenou realitu. Zabezpecení datových zdroju pro kreativní práci v knihovnách rešení Creative Cloud podporuje konzistentní používání znacky. Integrace s pracovními aplikacemi zjednodušuje pracovní postupy a zajištuje dokonalou souhru týmu.

Zjistit víc

Adobe Education

Adobe Education pomáhá pedagogum predávat studentum digitální dovednosti, díky kterým získají sebejistotu a budou pripraveni na pracovište budoucnosti. Poskytuje okamžitý prístup k profesnímu rozvoji, výukovým materiálum a online komunite s více než 750 000 cleny. Propojené špickové aplikace a služby umožnují studentum pracovat, kdykoli a kdekoli jim vyhovuje, a soucasne rozvíjejí nepostradatelné dovednosti pro budoucí práci, jako je kritické myšlení, kreativní rešení problému a spolupráce.

Zjistit víc

Adobe Sign

S rešením Adobe Sign, které nahrazuje rucní podepisování plne automatizovanými pracovními postupy, není vzdálenost žádnou prekážkou. Rešení Adobe Sign, které je dostupné ve webových prohlížecích i na mobilních zarízeních, umožnuje vzdáleným pracovníkum snadno odesílat dokumenty k podpisu nebo je podepisovat a sledovat a spravovat procesy podepisování, kdekoli a kdykoli potrebují. Šetrí peníze, zvyšuje produktivitu a minimalizuje prodlevy spojené s papírováním, a udržuje tak podnikání v pohybu.

Zjistit víc
Error loading Partial View script (file: ~/Views/MacroPartials/footerBanner.cshtml)